м.Львів, вул. Коперника, 26
тел.(032)297 18 99 / +38(067) 653 20 90
www.piligrim.lviv.ua

Шукаєте дешево?!  Спробуйте якісно!
Львів
Груповий тур «Вихідні дні у Львові»
дати туру
літо 2018 (згідно запиту)
тривалість туру
3 дні / 2 ночі
1310 грн.
проживання, харчування, екскурсійне обслуговування - у ВАРТОСТІ!
Маршрут
Львів – Олесько – Підгірці – Золочів – Львів
     Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Мальовничі краєвиди та захоплюючі пейзажі Львівщини не одне століття ваблять сюди мандрівників з різних куточків світу. Варто лише один раз побувати на цих землях, щоб назавжди закохатися в просторі поля, зелені сади та неповторні гірські масиви Карпат. Проте, Львівщина – це не лише чудове природне багатство, а й величезна кількість історико-архітектурних пам'яток України.
 
ДЕНЬ
ПРОГРАМА
ДЕНЬ 1
Прибуття у Львів. Зустріч групи на залізничному вокзалі. Трансфер до готелю.
Автобуcна екскурсія (оглядова, автобус).
Ця оглядова екскурсія може відбуватися за будь-якої погоди, в автобусі все одно буде тепло і комфортно. З вікон автобуса ми будемо оглядати старі львівські будинки, їдучи вузькими вулицями звертатимемо увагу на цікаві пам’ятки навколо нас.
Під час екскурсії відвідаємо архітектурний шедевр бароко – комплекс собору св. Юра (головний греко-католицький храм Львова, споруджений ще у XVIII столітті у стилі бароко;на фасаді видніється скульптура святого Юрія роботи Йоганна Георгія Пінзеля.); неоготичний костел св. Єлізавети; піднімемось на оглядову площадку парку «Високий замок», з якої відкривається чудовий вид на старе місто з висоти пташиного польоту; оглянемо «Личаківське кладовище» – це місце спочинку і пам’яті. Тут спочивають відомі люди, тут зберігаються шедеври скульптури та архітектури; військові поховання притягують до себе патріотів з України та Польщі. Це не просто кладовище, це ще й музей під відкритим небом).
Перерва на обід.
Піша екскурсія містом.
Екскурсію починаємо від Оперного театру, – одного із символів нашого міста, споруди, що була збудована всього за 3 роки на місці колишнього русла річки Полтви. Далі дорога пролягатиме вздовж центрального проспекту Львова, серед численних оздоб котрого виділяється скульптура Львівської статуї Свободи з факелом та короною на голові.
В межах Старого міста оглянемо Костел єзуїтів (XVII ст.), – першу пам’ятку стилю бароко у Львові. Поряд знаходиться пам’ятник козакові Івану Підкові, що своїми неймовірними подвигами викликав захоплення усучасників. Завітавши у Латинський собор, Ви довідаєтеся про особливості Римо-католицької церкви. Поруч з храмом є одна з найкращих кав’ярень у місті, – “Світ кави”, – неодноразовий переможець кавових конкурсів.
На центральній площі Ринок розміщено 45 будинків, кожен з яких має свою історію. В одному з них було відкрито першу регулярну пошту, в іншому містилося консульство Венеції, ще в іншому ставилися своєрідні рекорди. Площа Ринок була славна колись, славна вона і тепер, – тут знаходяться популярні заклади, як наприклад, ресторани Криївка та Масони чи Копальня кави.
Минаючи Музей зброї, виходимо до Руського кварталу, де нашу увагу привертає комплекс Успенського собору (XVI-XVII ст.). Пам’ятники друкарю Івану Федорову та художнику Никифору Дровняку знаходяться поруч із Домініканським костелом. “Тільки Богу честь і слава” сповіщає напис на фасаді храму. В Аптеці-музеї можна придбати водночас унікальні ліки та сувеніри. Оглядаючи Вірменську церкву, пізнаємо історію львівських вірмен. Містичні фрески храму не залишать байдужим нікого…
Також Ви маєте чудову нагоду почути історію кохання польського короля та простої львівської дівчини, довідатись, чому Петро І відвідував наше місто на початку XVIII ст., в які неприємності потрапив начальник львівської поліції, де у Львові можна смачно поїсти та випити кави та багато інших цікавинок.
Вечеря. Ночівля
Харчування: обід, вечеря.
ДЕНЬ 2
Сніданок. Вільний день.
Факультативно пропонуємо відвідати екскурсію «Замки Львівщини» (автобус).
Довкруги Львова збереглося чимало пам’яток старовини, в тому числі чудових замків. Одні люди ці замки будували, інші обороняли, а ще інші намагалися здобути. А ми сьогодні їдемо до них, щоб дізнатися їхні таємниці. Під час цієї одноденної мандрівки ми відвідаємо Олеський, Підгорецький та Золочівський замки.
Завітавши до Олеського замку, в якому народився найславетніший король Польщі – Ян ІІІ Собеський, оглянемо одну з найстаріших твердинь в Україні. Олеський замок розміщений на пагорбі заввишки 40 м та нараховує вже майже 700 років свої історії. Відчинені вхідні ворота замку ніби запрошують нас прогулятися його внутрішнім двориком та зайти до його внутрішніх приміщень, де на нас чекає знайомство з цінними картинами, скульптурами і меблями.
Перед поверненням в автобус, є можливість зайти до замкового підземелля, вийти на оглядову галерею, пройти стежкою вздовж могутніх стін замку.
Підгорецький замок - ця оборонна споруда була збудована у XVII столітті для коронного гетьмана Станіслава Конецпольського. Поруч із замком розміщено бароковий костел XVIII ст., старий готель та частково збережений парк в італійському стилі. Хоч до середини замкового палацу ми і не ввійдемо, бо він уже довгий час перебуває на реставрації, зате є можливість відвідати замкові підземелля, прогулятися його терасою та обійти замок довкола, звідки оглянути чудову панораму.
Перерва на обід.
Як і попередні замки, Золочівський теж розташований на пагорбі. До того, як стати музеєм він був фортецею, дворянською резиденцією, а певний час навіть в’язницею.Будували його на замовлення батька короля Яна ІІІ – Якуба Собеського.
У внутрішньому дворику замку знаходяться Великий та Китайський палаци, чудовий парк і великі камені з готичними написами. До огляду відкриті два поверхи Великого палацу, де зберігається велика кількість картин, зброї, меблів та інших експонатів європейського мистецтва. Також існує можливість відвідати Китайський палац, де експонуються твори східного мистецтва. Повернення у Львів.
Вечеря. Ночівля.
Харчування: сніданок, обід, вечеря.
ДЕНЬ 3
Сніданок.
Екскурсія Львовом, продовження.
Тепер у нас є чудова нагода вирушити у найстарішу частину Львова, де ми оглянемо кілька православних та греко-католицьких церков. Цю екскурсію можна назвати історично-сакральною.
Під час екскурсії туристи побачать місце де д’Артаньян, у відомому фільмі, вперше зустрівся із Констанцією. Поруч можна оглянути костел Марії Сніжної, в якому добре зберігся інтер’єр.
Неподалік від найдавнішої львівської площі знаходиться костел Івана Хрестителя. На фасаді храму зображено дружину князя Лева – Констанцію Угорську. Поруч, у величному спокої стоїть найдавніший львівський храм – церква святого Миколая. Ім’я цього святого дуже люблять українські діти, котрі щороку 19 грудня, у свято на його честь, знаходять під подушкою чудові подарунки. У самому храмі є чимало цінних ікон та розписів.
Повз стіни діючого греко-католицького монастиря перейдемо на подвір’я церкви святого Онуфрія. У 1583 році на території монастиря було поховано Івана Федоровича, відомий як першодрукар на території України та Росії. Церква святої Параскеви П’ятниці має унікальний іконостас, якому приблизно 400 років. Та й сама церковна споруда є шедевром – тут вдало поєдналися готика і ренесанс з елементами оборонної архітектури. Також під час екскурсії варто оглянути кілька типово львівських двориків: подвір’я бенедиктинського монастиря зі збереженим храмом у стилі Відродження та житловий дворик зі старими картинами.
Вільний час. Трансфер на вокзал.
Харчування: сніданок, обід.
 
Спеціальні ціни для огранізованих груп!
 
Вартість на 1 особу, грн.
Econom
Standart
Standart+
При групі 40+4
1310
1580
1615
При групі 25+2
1350
1600
1690
При групі 18+2
1400
1650
1780
 
У вартість туру включено:
Econom
Standart
Standart+
розміщення 2 ночі в готелі, в стандартних номерах;
харчування:
  • сніданки
  • обіди
  • вечері
 
2
-
-
 
2
3
2
 
2
3
2
зазначені в програмі трансфери та транспортне обслуговування
послуги гіда під час всієї програми
вхідні квитки в зазначені пам'ятки та музеї
-
-
У вартість не включено:
поліс медичного страхування, особисті витрати, сувеніри.
Деталі запитуйте у менеджера напрямку:
Менеджер
e-mail
skype
моб. тел.
адреса
Єфімовська Ксенія
 ksenia_ukraine
(067) 653-20-90
вул. Коперника, 26
 
 
 
 
Лидер туристической email рассылки - QUALITY
настройте подписку и получайте актуальные для Вас страны и направления
Подписаться на рассылку можно на сайте www.quality.net.ua
Отказаться от рассылки Вы можете на сайте  www.quality.net.ua
или отправив сообщение на delete@quality-mail.com с темой "Unsubscribe" или "Delete"
Заказать рассылку своей информации можно на сайте www.quality.net.ua
При возникновении любых вопросов просьба обращаться по тел. +38 (044) 290-88-88