Шарм-ель-Шейх радий представити новий напрямок для відпочинку

Ми раді повідомити про відкриття готелю SUNRISE Remal Resort в чудовому місті Шарм-ель-Шейх, оточеному мальовничою пустелею і горами. Останнє доповнення до нашої зоряної сім'ї готелів.

 

До послуг гостей комфортабельні сімейні номери з видом на садок, басейн або море, просторий дайвінг-басейн і вражаючий піщаний пляж. Поряд з неймовірно різноманітним вибором ресторанів, серед яких 7 а ля карт ресторанів і буфет-ресторан інтернаціональної кухні, готель SUNRISE Remal Resort є ідеальним місцем для сімейного відпочинку.

Готель знаходиться в 10 хвилинах від центру міста Наама-Бей і міжнародного аеропорту Шарм-ель-Шейха. Завдяки розміщенню в районі Рас-Насрані, готель гарантує ідеальні умови для снорклингу. На додаток до бездоганного балансу між усамітненням в пустелі і можливістю вивчити нічне життя міста.

До того ж, ми не забули і про ваших малюків: готель має в своєму розпорядженні барвистий аквапарк, який безсумнівно порадує ваших дітей. І, звичайно ж, наша фірмова концепція Kids Planet, щоб гарантувати вашим дітям турботу і різноманітність розваг на будь-який смак.

Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати шановних гостей у готелі SUNRISE Remal Resort

Додаткову інформацію ви можете знайти на сайті www.sunrise-resorts.com

 
Лидер туристической email рассылки - QUALITY
настройте подписку и получайте актуальные для Вас страны и направления
Подписаться на рассылку можно на сайте www.quality.net.ua
Отказаться от рассылки Вы можете на сайте  www.quality.net.ua
или отправив сообщение на delete@quality-mail.com с темой "Unsubscribe" или "Delete"
Заказать рассылку своей информации можно на сайте www.quality.net.ua
При возникновении любых вопросов просьба обращаться по тел. +38 (044) 290-88-88